VÁROSI-KÖRZETI ÁLTALÁNOS ISKOLÁK ATLÉTIKAI VERSENYE BÁNHIDI MÁRK EMLÉKVERSENY

  1. október 3-án népes küldöttséggel vett részt iskolánk a III.-IV. korcsoportosok számára kiírt Bánhidi Márk Emlékversenyen. A Gaál József vezette 18 fős atléta csapat 60 m, 100 m, 400 m és 1000 méteres futásban mérte össze az erejét a pápai és Pápa környéki általános iskolák versenyzőivel. Diákjaink méltó módon képviselték intézményünket, számos éremmel gazdagodtunk e hűvös délutánon.

 

EREDMÉNYEK:

  1. korcsoport:

Megyeri Magor: 1000 méteres futás – 1. hely

Szakács Ádám: 1000 méteres futás – 2. hely

Győri Botond: 100 méteres futás – 2. hely

Bathó Nándor: 100 méteres futás – 3. hely

Szakos Hanna: 1000 méteres futás – 3. hely

 

III. korcsoport:

Tóth Lilla: 1000 méteres futás – 3. hely

 

Csapattagok: Megyeri Magor, Szakács Ádám, Győri Botond, Bathó Nándor, Balázs Bernát, Kopácsi Krisztián, Móricz Hetény, Szalay Marcell, Szakos Hanna, Tóth Lilla, Reizinger Kíra, Benedek Ágnes, Milinszki Emma, Győri Csenge, Micskó Vivien, Mosonyi Márta, Németh Hedvig, Jendrics Evelin.

Felkészítők: Kovács Klára, Gaál József, Győrvári Gábor

 

Gratulálunk!!!