IV. KORCSOPORTOS FUTSAL DIÁKOLIMPIA VÁROSI KÖRZETI VERSENY

Pápa, 2019.11.29.:

 A Weöres Sándor Általános Iskola tornatermében rendezett futsal tornán fiataljaink remekül helyt álltak. A csoportból másodikként jutottunk tovább. A végső győzelemre is esélyes Erkel iskolától szoros mérkőzésen egy góllal kaptunk ki, a nemesgörzsönyi csapatot magabiztos játékkal fektettük két vállra. Az elődöntőben a későbbi győztes Munkácsy jobban játszott nálunk, megérdemelten került a hármas döntőbe, így a 4-6. helyet szereztük meg.

EREDMÉNYEK:

REFI – Erkel 0:1

REFI – Nemesgörzsöny 8:0

Elődöntő: REFI – Munkácsy 0:3

CSAPATTAGOK: Győri Botond, Szalay Marcell, Szőke Ábel, Nagy András, Szakács Ádám, Baki Márk, Kopácsi Krisztián

 

 

VÁROSI ÉS KÖRZETI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIA – Pápa, 2019.12.05.:

 A pápai és Pápa környéki általános és középiskolák részére rendezett Diákolimpiai Asztalitenisz Bajnokságon 11 tanuló képviselte iskolánkat. A népes mezőnyben diákjaink kihozták magukból a maximumot. Nem várt, szép győzelmeket és érmeket szereztünk. Karácsonyi Csenge, Móricz Emőke Margit és Molnár Richárd dobogós helyezésével a balatonfüredi megyei döntőbe kvalifikálta magát.

 

EREDMÉNYEK:

III-IV. korcsoport Leány:

  1. helyezett: Karácsonyi Csenge

V-VI. korcsoport Leány:

  1. helyezett: Móricz Emőke Margit

V-VI. korcsoport Fiú:

  1. helyezett: Molnár Richárd
  2. helyezett: Erdős István

CSAPATTAGOK: Karácsonyi Csenge, Móricz Emőke Margit, Molnár Richárd, Lindner Ádám, Birkás Máté, Tima Ádám, Pula Tamás, Erdős István, Becsei Hunor, Baross Bence, Krempánszky Richárd

 

Gratulálunk sportolóinknak a szép eredményekhez!

                                                                                                                       Győrvári Gábor