Gyülekezetlátogatás Felvidéken

Május utolsó hétvégéjén a felvidéki Apácaszakállasi Református Egyházközség lelkipásztorának és családjának vendéglátó szeretetében volt része a 10.A osztály egy csoportjának. Nagytiszteletű Somogyi Alfréd, a Selye János Egyetem dékánja kirándulást is szervezett számunkra: szombat délután a Monostori Erődöt látogattuk meg, majd a révkomáromi belváros szépségében gyönyörködhettünk. Nagy örömünkre iskolánk egyik korábbi DÖK-elnökével, Bajnok Attilával is találkozhattunk, aki a helyi gyülekezet ifjú presbitereként köszöntötte a pápai csoportot az istentiszteleten. Szolgálatunkban a pünkösdváró versek és ifjúsági énekek mellett a Kollégium történetét mutattuk be.

Felejthetetlen élményekben volt részünk! Ezúton is köszönjük Dani szüleinek a velünk töltött időt, az idegenvezetést, a finom étkeket, a lelki útravalót.