Farsang a Refiben

Farsang a Refiben

Iskolánk Diákönkormányzata idén is szervezett farsangi mulatságot. Nagy öröm volt látni a több száz jelmezt, a diákok mellett több pedagógus is jelmezt öltött erre az estére. Nagy sikere volt a retro disconak, a karaoke- és párnacsataszobáknak, a csendesebb szórakozást a társasjáték- és a teaszoba biztosította. Idén fánkkészítőversenyt is hirdettünk, a zsűri a 12.M osztály édességét értékelte a legjobbra. 
Az est egyik várva várt pillanata volt a tombolahúzás. Iskolánk Alumni szervezete félszáz tomboladíjat ajánlott fel, gyűjtött össze. A számtalan értékes könyvjutalom, társasjáték és tárgyi jutalom mellett nagyon sok programra lehetett belépőket nyerni. A fődíj büszke tulajdonosa már gazdagabb egy ötnapos rugalmas bérlettel a Művészetek Völgyébe. Köszönjük a rengeteg felajánlást az Alumni szervezetnek, az est megszervezését pedig a Diákönkormányzatnak!